Biżuteria Na Zamówienie

Biżuteria na Zamówienie

Obrączki - Wykonujemy wysokiej jakości obrączki ślubne z czego jesteśmy znani w Zakopanem. Dowolne wzornictwo - obrączki wg. pomysłu klienta, na podstawie zdjęcia czy opisu. Wszystkie produkowane obrączki powstają poprzez ręczną obróbkę surowca, przez co są znacznie bardziej wytrzymałe od obrączek z produkcji automatycznej.
Pierścionki – Produkujemy pierścionki w Zakopanem już od kilkudziesięciu lat, tradycja rzemiosła jest przekazywana w naszej rodzinie od pokoleń. Mogą Państwo wybrać dowolny wzór pierścionka, lub opisać, narysować, czy pokazać zdjęcie – pierścionki z brylantem, pierścionki zaręczynowe, pierścionki z dowolnym kamieniem szlachetnym lub cyrkonią.
Biżuteria regionalna – Od wielu lat jesteśmy znani w Zakopanem i na całym Podhalu z wytwarzania biżuterii regionalnej. Specjalizujemy się w użyciu korala oraz bursztynu. Wieloletnia praktyka i doświadczenie, sprawiły, że Górale cenią sobie nasze produkty regionalne z korala.
Kolczyki – W naszej ofercie odnajdą Państwo również różnego rodzaju kolczyki złote, wśród naszych wyrobów każda kobieta znajdzie coś dla siebie – duże wiszące kolczyki, czy też subtelne – małe, kolczyki złote z cyrkonią, z koralem lub odważniejsze wzory z kolorowymi kamieniami szlachetnymi.
Inne wyroby ze złota – Naszyjniki, wisiorki, łańcuszki, bransolety, sygnety, paski do zegarków, spinki, zawieszki – wszystko to Państwo znajdą w ofercie naszej Pracowni Złotniczo-Jubilerskiej z Zakopanego.

Usługi jubilerskie

  • Wykonywanie biżuterii złotej z materiałów własnych i powierzonych.
  • Zmniejszanie i powiększanie pierścionków, obrączek.
  • Naprawa starej i współczesnej biżuterii złotej, srebrnej.
  • Naprawa kopert zegarkowych i bransolet.
  • Przewlekanie korali i pereł itp.
  • Sprzedaż biżuterii.
  • Skup złomu złota, srebrai kamieni szlachetnych.
  • Porady fachowe.
Obrączki
Poznaj Ofertę Zajrzyj po szczegóły
Pierścionki
Poznaj Ofertę Zajrzyj po szczegóły
Regionalne
Poznaj Ofertę Zajrzyj po szczegóły
Kolczyki
Poznaj Ofertę Zajrzyj po szczegóły
Inne
Poznaj Ofertę Zajrzyj po szczegóły

PRACOWNIA ZŁOTNICZO-JUBILERSKA

Adres:
34-500 Zakopane
Ul. Kasprusie 20
List: mwawrzon@gmail.com


Telefon komórkowy: 602 109 144

Lokalizacja pracowni

Facebook Like

Strona używa ciasteczek (cookie) aby podnieść komfort przeglądania serwisu Złotnika. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Akceptuję ciasteczka z tej strony www